Grįžti 2021 12 20

Prasimanymą pateikia kaip realius duomenis: pakanka perskaityti tikrąjį sveikatos tarnybos pranešimą ir melas išaiškėja

Nurodo šaltinį ir tikisi, kad niekas neturės laiko jo perskaityti – taip tikriausiai mano melagienų kūrėjai. Meluodami apie didžiulį skiepytųjų mirtingumo procentą autoriai nė nepastebėjo, kad tikrajame šaltinyje nurodomi visai kiti duomenys.

„90 proc. visų nuo rugpjūčio mėn. mirusių nuo „kovidų“ buvo visiškai paskiepyti asmenys“, – vadinasi straipsnis portale „Paranormal“. Jame teigiama, kad naujausiame Škotijos visuomenės sveikatos tarnybos pranešime aiškiai nurodoma, kaip skiepai neigiamai veikia žmonių galimybes išlikti sveikiems ar net išgyventi. Perskaičius tikrąjį Škotijos visuomenės sveikatos tarnybos pranešimą aišku, tai – melas.

Melas: neskiepytų atvejų mažėja

„PHS duomenys aiškiai rodo, kad nuo rugpjūčio mėn. neskiepytų atvejų skaičius palaipsniui mažėja. Tuo pat metu visiškai paskiepytų atvejų skaičius sparčiai auga“, – rašoma straipsnyje.

Iš tiesų minėtoje ataskaitoje daugiausia kalbama apie hospitalizacijos atvejus, kiek žmonių kurį mėnesį turėjo dėl COVID-19 gydytis ligoninėje, kaip buvo susisiekta su jų kontaktais, kiek kontaktų užsikrėtė, kokio amžiaus buvo hospitalizuoti ligoniai ir taip toliau. Vienintelė kreivė, kurioje galima matyti bendrą užsikrėtimų skaičių, yra pranešimo pradžioje ir iš jos aišku, kad bendrąja prasme užsikrėtimų pradeda palaipsniui mažėti. Skiepytų ar neskiepytų žmonių – to statistikoje išskiriama nėra.

Melas: devyni iš dešimties nuo rugpjūčio mėn. mirusių nuo „kovido“ yra visiškai paskiepyti

Visas straipsnis – tai perpasakojimas ir analizė teiginio, neva net 90 proc. mirusiųjų nuo COVID-19 buvo pasiskiepyję. Iš tiesų Škotijos visuomenės sveikatos tarnybos pranešime teigiama visiškai priešingai. Pranešime nurodoma, kad pagal amžių standartizuotas mirtingumas nuo COVID-19 mirčių yra mažesnis žmonėms, kurie gavo bent dvi COVID-19 vakcinos dozes, palyginti su asmenimis, kurie yra neskiepyti arba yra paskiepyti viena vakcinos doze.

Visa ataskaita užbaigiama teiginiu, kad analizės rodo vakcinos veiksmingumą prieš šią ligą. Pirmieji realūs rezultatai nurodo labai didelį revakcinacijos poveikį simptomams (Delta variantui) – net 93–94 proc., palyginus su viena vakcina pasiskiepijusiais žmonėmis.