Grįžti
birželio 16

15-oji Baltijos studijų Europoje konferencija (CBSE) „Turning Points: Values and Conflicting Futures in the Baltics“ (gyvai, anglų k.)

Kaunas

Birželio 15–17 d. Vytauto Didžiojo universitete vyksiančios 15-osios Baltijos studijų Europoje konferencijos „Turning Points: Values and Conflicting Futures in the Baltics“ metu DIGIRES ir partnerio BECID mokslininkai skaitys pranešimus bei diskutuos dezinformacijos, medijų raštingumo, kovos su melagingais naratyvais ir skaitmeninės komunikacijos temomis, o taip pat pristatys Baltijos ir Šiaurės regiono valstybių patirtį kovojant su informacijos sutrikimais.

Bendroje DIGIRES ir BECID teminėje diskusijoje „Where does disinformation start and where does it end? The Baltic-Nordic experience in combatting information disruptions“ (moderatorė prof. Auksė Balčytienė) bus remiamasi tarpdisciplininėmis žiniomis apie skaitmeninės informacijos sutrikimus ir įvairius būdus, kaip su jais kovoti, dalinamasi įgyta patirtimi, vykdant EDMO (European Digital Media Observatory) projektus DIGIRES ir BECID (Baltic Engagement Centre for Combating Information Disorders).

Pranešėjai:

Kaip ir ankstesniais metais, taip ir šiemet CBSE apims įvairias temas ir disciplinas, pristatys mokslinius pasiekimus įvairiose srityse. CBSE suburs visų disciplinų mokslininkus iš viso pasaulio, kurie domisi Baltijos regiono tyrinėjimu iš įvairių perspektyvų ir tyrimų sričių. Šių metų konferencijoje mokslininkai diskutuos ir dalysis patirtimi, viena vertus, susijusiomis su nestabiliomis ir vis labiau neapibrėžtomis sąlygomis, kita vertus – Baltijos regionui atsiveriančiomis galimybėmis. 

Konferencija apims pagrindines sesijas, temines diskusijas, apskritojo stalo diskusijas, knygų pristatymus ir dar daugiau.

Organizatorius – Vytauto Didžiojo universitetas kartu su Baltijos studijų plėtros asociacija (Association for the Advancement of Baltic Studies; AABS).

Daugiau informacijos 

Programa