Grįžti Brigita, birželio, 22 2023

DIGIRES mezga naujus partnerystės ryšius 

DIGIRES komanda birželio 19 d. VDU daugiafunkciniame mokslo ir studijų centre vykusios metinės UNESCO Asocijuotųjų mokyklų tinklo (ASPnet) narių konferencijos metu pristatė asociacijos vykdomas veiklas, sukurtą metodiką bei mezgė naujas partnerystes.

Konferencijos pagrindinė tema – partnerysčių galia. Konferencijos metu buvo dalinamasi idėjomis, kaip galima glaudžiau bendradarbiauti siekiant bendrų tikslų. 

DIGIRES atstovai konferencijos dalyviams pristatė savo komandos sudėtį, asociacijoje dirbančius ekspertus, vykdomas dezinformacijos užkardymo, faktų patikros, medijų raštingumo, mokslinių tyrimų ir kitas veiklas. Trumpai aptarė vykdomus mokymus ir jų rezultatus, gautą atgalinį ryšį iš mokymų dalyvių. 

DIGIRES taip pat kvietė naudotis interneto svetainėje nemokamai prieinamais ištekliais, atvirai bendravo, atsakė į aktualius su asociacijos veikla bei medijų raštingumu susijusius klausimus, mainėsi žiniomis su konferencijos dalyviais: ASPnet mokyklų administracijos atstovais, mokytojais, moksleiviais, Lietuvos nacionalinės UNESCO komisijos partneriais. 

Kontaktų mugė suteikė galimybę geriau vieniems kitus pažinti, užmegzti naujų ryšių. 

Konferencijos organizatorius – Lietuvos nacionalinė UNESCO komisija

Konferencijos partneris – Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo akademija